Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/canedos.com/includes/menu.inc).

Kawa na dzień dobry to jest to, czego potrzebuje każda dorosła osoba. Nic nie pobudza tak dobrze jak filiżanka klasycznej małej czarnej. Może by tak jednak poszukać nowinek w świecie parzenia kawy i spróbować różnych sposobów?

Interesujące artykuły

Kawa jest napojem powszechnie używanym w codziennym życiu. Bez niej bardzo duża liczba nie wyobraża sobie początku dnia. Sytuacja komplikuje się, jeśli przebywamy w miejscu, gdzie nie mamy możliwości zaparzenia jej przykładowo na plaży. Na szczęście w tym czasie jest już to możliwe dzięki nowatorskim sprzętowi które należałoby poznać.


Pierwszym z nich jest dripper. To niedużych rozmiarów sprzęt w kształcie kubka. Z reguły występuje w dwóch wersjach: plastikowej i ceramicznej. Jego koloryt polega na tym, że na spodzie ma malutki zbiorniczek w którym zaparzana jest kawa. By wydobyć prawdziwy, niepowtarzalny smak powinno używać się do tego ziaren maksymalnej jakości . Kolejnym decydującym dla parzenia kawy sprzętem jest aeropress. To przenośne, proste urządzenie do parzenia kawy, które łączy dwie tryby parzenia: ciśnieniową i filtrową. Dzięki temu mamy sposobność wpływu na wiele czynników kawy, którą chcemy przygotować. Dzięki urządzeniu aeropress posiadamy możliwość wpływu na jej smak, aromat, temperaturę, grubość mielenia ziaren, a także sposób jej zaparzania.


Całość to sprawia, że wszystkie kawa zaparzona w urządzeniu aeropress za każdym razem może smakować nie tak sam , dzięki czemu usatysfakcjonuje wszystkich, nawet najbardziej wybrednego wielbiciela. Najemcy tego pionierskiego sprzętu zgodnie potwierdzają, że pierwsza przyrządzona w aeropress kawa to jest dopiero początek całej przygody, gdyż dopinguje do do ciągłego eksperymentowania ze smakami, a możliwości jakie daje aeropress są naprawdę autokratyczne. Parzona kawa za każdym razem w różny sposób to nadzwyczajna okazja poznania jej wszystkich smaków. Na pewno przymiotem sprzętu jak i inspiracją do sprawdzenia jego niesłychanych zalet jest bardzo małyrozchód kupienia. Wraz z sprzętem w komplecie znajdują się filtry i mieszadełko.