Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/canedos.com/includes/menu.inc).

Gdzie można się udać na swoje egzotyczne wakacje, co ciekawego może zaoferować Bali oraz Meksyk.

Interesujące artykuły

Kiedy standardowe miejsca na wyjazdy wakacyjne zaczynają się już nudzić, to może najwyższy czas pomyśleć nad czymś bardziej egzotycznym. Szczególnie że w dalekich krajach można zaplanować sobie wypoczynek niekoniecznie wtedy, kiedy wszyscy. Miejsca położone w pobliżu równika tak naprawdę przez okrągły rok oferują doskonałą aurę, ciepło i piaszczyste plaże, można więc w zimie zamiast na narciarskim stoku zaplanować sobie tydzień na jednej ze słonecznych wysp.

A w ostatnich latach i możliwości na to jest coraz więcej, bo dalekie loty cały czas tanieją, co ma
egzotyczne wakacje
Author: Phillip
Source: http://www.flickr.com
bardzo duże znaczenie na koszty wyjazdów. Widać to zresztą doskonale po propozycji biur turystycznych.

Aktualnie można praktycznie z dnia na dzień kupić sobie wycieczkę do jednego z odległych krajów, zapakować ręcznik i kąpielówki i polecieć na wymarzone wakacje. A że takich niezwykłych, pełnych słońca miejsc jest dużo, to i wybierać jest w czym. Cały czas popularna jest odległa Afryka, bardzo chętnie jest również wybierana Azja, no i nie pamiętać trzeba o Ameryce Środkowej i Karaibach.

Pośród tych ostatnio wymienionych miejsc niezwykle popularne są wśród turystów wycieczki meksyk last minute. Z europejskich krajów podróż będzie tam trwała około dziesięciu godzin, a po opuszczeniu pokładu czeka na podróżników całkowicie inny świat. Bajkowa natura, bardzo przyjacielscy mieszkańcy i niesamowite atrakcje sprawiają, że tydzień czy dwa pobytu nie wiadomo kiedy się kończą i niestety trzeba powracać do domu. Zupełnie w drugi rejon świata, ale na podobną odległość wiodą z kolei wycieczki Bali last minute.

Ta właśnie wyspa, znana również jako wyspa świątyń, stała się niezwykle popularnym miejscem w Indonezji. Nie bez powodu co roku przylatuje tak około siedmiu milionów turystów, bo rejon ten ma faktycznie sporo do zaproponowania. Przede wszystkim słynie ze wspaniałych plaż i bogatego podwodnego życia, to właśnie to jest celem dużej części odwiedzających to miejsce. Ale nie można też zapominać o wiecznie zielonych lasach deszczowych które porastają wyspę, niezliczonej ilości zabytków i wspaniałej, egzotycznej kuchni, opartej na ryżu i owocach morza.