Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/canedos.com/includes/menu.inc).

Jaka jest różnica pomiędzy gazetowymi a internetowymi programami telewizyjnymi, z czego jest łatwiej korzystać

Interesujące artykuły

Telewizor to urządzenie, które obecne jest w chyba każdym domu czy mieszkaniu. Niektóre osoby używają go w normalny sposób, wtedy gdy będą chcieli coś interesującego oglądnąć, za to inni nie wyobrażają sobie bez niego życia. Szczególnie że obecnie nie ma żadnego problemu, aby mieć dostęp do kilkuset krajowych i zagranicznych kanałów. Za pomocą normalnej anteny można programów telewizyjnych obejrzeć kilkanaście, ich plusem jest to, że są one zupełnie za darmo.


przed telewizorem
Author: Alex McCabe
Source: http://www.flickr.com
Znacznie więcej otrzyma się po zapłaceniu abonamentu w jednej z firm udostępniających usługi telewizyjne. Po pierwsze dostępnych kanałów może sięgać nawet dwustu, z czego spora ich część będzie miała format HD. Dodatkowo z reguły telewizja jest oferowana w pakiecie z telefonem i internetem, a ceny za takie pakiety będą się rozpoczynać już od siedemdziesięciu złotych. Takie usługi mają w ofercie telewizje kablowe, ale ograniczeniem jest tutaj możliwość podłączenia linii sygnałowej, można też skorzystać z propozycji jednej z paru platform satelitarnych.

Przy tak dużej liczbie dostępnych kanałów nawet rzadziej korzystającym z telewizora osobom przyda się jakiś porządny program tv. Do niedawna jeszcze bardzo dużą popularnością się cieszyły programy papierowe, dostępne w punktach z prasą. Ich koszt najczęściej nie przekracza dwa złote, a najczęściej zawierają program wielu popularnych stacji na następny tydzień. Tego typu programy w dalszym ciągu są chętnie kupowane przez starsze osoby lub nie mające dostępu do internetu. Z kolei w internecie ogromny zainteresowaniem cieszą się najróżniejsze serwisy z programami, takie jak na przykład http://tv.pl/.


Mają one identyczną zawartość, jak wersje papierowe, lecz są dużo bardziej wygodne w użyciu. Przeważnie programy poszczególnych stacji są wyświetlane w kolumnie, przy czym na stronie równocześnie takich kolumn będzie kilka. Na początku są programy najpopularniejsze, a później według ustalonej przez serwis kolejności. Skorzystać również można z wyszukiwarki programów, dzięki której można sprawnie wybrać dany dzień emisji czy kanał.