Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/canedos.com/includes/menu.inc).

Tom Clancy’s The Division na PS4

Interesujące artykuły

grający w grę na playstation
Author: Vernon Chan
Source: http://www.flickr.com
Coraz popularniejsze gry na xbox 360 zdobywają serca osób krających szczególnie przez całkowity profesjonalizm ich przygotowania. Najlepsze oferty wybierane są z tak wielką chęcią głównie ze względu na długą tradycję i spore zaufanie graczy. Żaden użytkownik nie chce spóźnić się na promocje świeżych wersji gier ulubionych twórców, dlatego ze wszystkich sił pragnie być tym pierwszym. Xbox jako konsola cieszy się od dawna niesłabnącą w żadnym stopniu popularnością.

Xbox One po rozbudowanych zapowiedziach nie wywołał radości zwolenników komputerowej rozrywki. Komentarzy oceniali wyrób jako fatalnie zaprojektowany – wskazywano głównie na staroświecki projekt sprzętu oraz szereg bezużytecznych funkcji. Z większą radością oczekiwany jest Playstation 4, pochodzący ze słynnego japońskiego przedsiębiorstwa nowych technologii. Sprzęt przypadł do gustu znawcom i przeciętnym obywatelom głównie dużą wydajnością.

Konsola nie może funkcjonować bez gier, które da się na niej odpalić. Oba oczekiwane sprzęty zapewnią graczom sporo znakomitych tytułów. Wielu wydawców zapewniło już, że ich pozycją ukażą się też na nowych konsolach.
ppe.pl
Author: NEO24.pl
Oczywiście tak duża ich popularność spowodowała też, że oprócz fanów pojawiło się także mnóstwo ich przeciwników którzy twierdzą, że ani trochę nie dorastają one do pięt zwyczajnym komputerom.

Czy jednak tak jest w rzeczywistości? Wszystko jest tutaj oczywiście uzależnione głównie od gustu, zatem trudno jasno określić co jest idealnym rozwiązaniem. Równocześnie jednak warto zdawać sobie sprawę z tego, że całe mnóstwo tego typu nieprzychylnych opinii o konsolach do gier (więcej tu - http://www.ppe.pl/news.html?filtr=x360) bierze się ze zwykłej niewiedzy oraz różnych mitów które sprawiają, że często sami nie jesteśmy w stanie dostrzec niesamowitej wartości tych rzeczy. A kto musi sobie sprawić najnowszą konsolę? Na pewno ci ludzie, którzy są zwolennikami tych platform. Fani komputerów raczej nie będą zainteresowani przeznaczaniem pieniędzy na sprzęt, który już w dniu premiery będzie wstecz względem nowoczesnych PC.

Jeżeli posiadasz netbooka, na którym nie działają nowe tytuły z branży gier, powinieneś zastanowić się nad nabyciem Xbox One (poszukaj więcej informacji tu: atrakcyjna strona) albo Playstation 4. Tak stworzysz wyraźnie rozgraniczenie pomiędzy dziedziną pracy (laptop) a strefą zabawy (podpięta pod TV konsola). Jeżeli chodzi o mankamenty konsol, warto najpierw powiedzieć o cenach.
gry rpg
Oczywiście gry na takiego rodzaju konsole dostępne są w sklepach multimedialnych, jak też u producentów tych gier. Nie można stosować wersji nieoryginalnych, bo po pierwsze nie zawierają one pełnej wersji gry, ale również w znacznej mierze obniżają one wydajność konsoli, przez co granie po prostu nie gwarantuje aż tak dużej przyjemności, niż w przypadku korzystania z oryginalnej wersji gry. Gry jest możliwość również kupić poprzez Internet, gdyż producenci na własnych serwisach oferują różnorakie gry komputerowe, co zdecydowanie jest niesamowicie komfortowe, gdyż można w ten sposób w dniu premiery kupić daną grę.